• Topdocenten
  • Uitstekend cursusmateriaal
  • Persoonlijke ondersteuning
  • Slagingspercentage: 91%

BA2.7 | Materieel Strafrecht | Stoomtraining

Rechtsgeleerdheid (RCT)

Over deze cursus

Docent: Kim Campagne

  • Kim heeft voor de publiekrechtelijke vakken gemiddeld een 8,4 gehaald;
  • Heeft als secretaris bij Rechtswinkel Amsterdam gewerkt en stage gelopen bij De Brauw;
  • Wordt door mede-studenten met een 8,7 beoordeeld.

Na het volgen van deze 10 uur durende tentamentraining maak jij geen fouten meer met o.a. de onderwerpen opzet en culpa, wederrechtelijkheid en strafuitsluitingsgronden op het tentamen. Na jaren dit vak te hebben gegeven, weten wij vrijwel exact in te schatten hoe het tentamen eruit komt te zien en welke stappenplannen en oefenopdrachten jou optimaal voorbereiden op het tentamen. Samen met Kim ga je heel veel oefenen met vragen op tentamenniveau. Daarbij leert Kim jou de leermethodes en studietechnieken die onze topdocenten gebruiken, waarmee jij ook het tentamen kan halen met een hoog cijfer.

Bij deze tentamentraining krijg je de online samenvatting van AthenaSummary.

Waarom de stoomtraining volgen?
In deze training wordt alle relevante tentamenstof uitvoerig en op efficiënt tempo uitgelegd. Er wordt daarnaast uitgebreid geoefend met tentamenvragen. Vaak komen deze vragen dan ook letterlijk terug op je tentamen.

3 groepen
Sorteer op
Groep 1
Vol
Niet meer verkrijgbaar
Groep 2
Laatste plaatsen
Tu 27 mei18:00 - 21:00
Th 29 mei19:00 - 22:00
Sa 31 mei14:00 - 18:00
Opnames
Voldoende plaatsen
Nog geen tijden bekend

Cursussen en tentamentrainingen van AthenaStudies voor studenten aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. AthenaStudies is geen onderdeel van de Erasmus Universiteit Rotterdam. Bekijk direct de groepen die wij aanbieden voor het vak BA2.7 | Materieel Strafrecht | Stoomtraining bij Rechtsgeleerdheid. Onze topdocenten geven je de ondersteuning die jij nodig hebt. Gecombineerd met ons studiemateriaal van hoge kwaliteit word je optimaal voorbereid op jouw tentamen.