• Topdocenten
  • Uitstekend cursusmateriaal
  • Persoonlijke ondersteuning
  • Slagingspercentage: 91%

Jaar 2 | Organisation and Environment | Stoomcursus

Bedrijfskunde (BK)

Over deze cursus

Docent: Trang Vu (ENG)

  • GPA van een 8.3
  • Studentevaluatie van een 8.5
  • Ervaren docent, geeft meerdere trainingen elk jaar op Nijmegen School of management

In deze 8 uur durende training neemt Trang je mee door de tentamenstof van Organisation and Environment. Hierbij zal aandacht besteed worden aan al het materiaal relevant voor het tentamen en wordt er stilgestaan bij bepaalde punten die vaak terugkomen op het tentamen. Daarnaast wordt er uitgebreid geoefend met oude tentamenvragen.

Waarom de stoomcursus volgen?

In de stoomcursus wordt alle relevante tentamenstof uitvoerig en stapsgewijs behandeld, waardoor je de stof echt beheerst. Hoewel minder uitgebreid als in de uitgebreide training, zal er hierbij ook geoefend worden.

Bij inschrijving voor deze cursus wordt een digitale samenvatting van AthenaSummary met het volledige tentamenprogramma met je gedeeld.

Als je aan wil sluiten op het moment dat de training al is begonnen krijg je de opnames van de eerste lesmomenten toegestuurd! Vragen? Stuur een appje naar Jop via +31610788099.

4 groepen
Sorteer op
Groep 1 (ENG)
Vol
Niet meer verkrijgbaar
Groep 2 (ENG)
Vol
Niet meer verkrijgbaar
Groep 3 (ENG)
Laatste plaatsen
Start over 5 days
Th 12 jun12:00 - 16:00
Sa 14 jun14:30 - 18:30
Opnames (NL, direct beschikbaar)
Voldoende plaatsen
Nog geen tijden bekend

Cursussen en tentamentrainingen van AthenaStudies voor studenten aan de Radboud Universiteit. AthenaStudies is geen onderdeel van de Radboud Universiteit. Bekijk direct de groepen die wij aanbieden voor het vak Jaar 2 | Organisation and Environment | Stoomcursus bij Bedrijfskunde. Onze topdocenten geven je de ondersteuning die jij nodig hebt. Gecombineerd met ons studiemateriaal van hoge kwaliteit word je optimaal voorbereid op jouw tentamen.