• Topdocenten
  • Uitstekend cursusmateriaal
  • Persoonlijke ondersteuning
  • Slagingspercentage: 91%

Jaar 2 | Kwantitatieve Onderzoeksmethoden | RStudio Oefentraining

Bedrijfskunde (BK)

Over deze cursus

Bij aanschaf van de opnamegroep ontvang je de opname nadat de livesessie heeft plaatsgevonden. De opname is te bekijken tot en met de dag van het tentamen. Naast deze opname kan je al je vragen stellen via de WhatsApp-groep die in de mail wordt gedeeld. 

Docent: Niels Rahder

  • Statistiek scriptiebegeleider
  • Gemiddelde evaluatie op Bedrijfskunde van een 9,1
  • Ervaren docent, meer dan 200 uur aan leservaring

Na afronding van deze 4 uur durende tentamentraining maak jij geen fouten meer met indexeringhypothese testen en regressie. Tijdens deze training komen de RStudio tentamenonderdelen aan bod. Kwantitatieve Onderzoeksmethoden is een belangrijke bouwsteen bij Bedrijfskunde en daarom bieden wij deze training al jaren aan. Daardoor kunnen wij vrijwel exact inschatten hoe het tentamen eruit komt te zien. Bovendien beschikken wij over bijpassende oefenopdrachten om jou optimaal voor te bereiden op het tentamen. Samen met Niels ga je veel oefenen met vragen op tentamenniveau. Daarbij leert hij jou de leermethodes en studietechnieken die onze topdocenten gebruiken, waarmee jij ook dit tentamen kan afronden met een hoog cijfer.

Inbegrepen in deze cursus:

✅ Representatieve oefenvragen op tentamenniveau

✅ Tentamenanalyse 

✅ Direct WhatsApp-hulp van de docent

✅ Gemiddeld 1,5 punten hoger scoren op het tentamen

Waarom de Oefentraining volgen?

In deze training ga je oefenen met veel vragen op tentamenniveau. Soortgelijke vragen komen vaak terug op het tentamen. Zo weet je straks precies hoe je de vragen op het naderende tentamen aanvliegt.

1 groepen
Sorteer op
Groep 1
Voldoende plaatsen
Su 01 jun15:00 - 19:00

Cursussen en tentamentrainingen van AthenaStudies voor studenten aan de Vrije Universiteit Amsterdam. AthenaStudies is geen onderdeel van de Vrije Universiteit Amsterdam. Bekijk direct de groepen die wij aanbieden voor het vak Jaar 2 | Kwantitatieve Onderzoeksmethoden | RStudio Oefentraining bij Bedrijfskunde. Onze topdocenten geven je de ondersteuning die jij nodig hebt. Gecombineerd met ons studiemateriaal van hoge kwaliteit word je optimaal voorbereid op jouw tentamen.