Über diesen Kurs
Onze 3 uur durende Oefententamentraining voor Personen- en Familierecht helpt je om potentiële tentamenvragen te oefenen en zelfverzekerd het tentamen in te gaan.
Ook als je het dus niet 100% begrijpt, kun je wel 100% van de punten halen❗️
Wat je kunt verwachten:
- Oefenen met tentamenvragen die zorgvuldig zijn samengesteld op basis van eerdere tentamens.
- Korte, gerichte herhaling van de belangrijkste leerstukken per vraag, begeleid door een ervaren vakdocent.
- Praktische tips voor het beantwoorden van tentamenvragen, zodat je weet hoe je antwoorden structureert en maximale punten behaalt.
- Directe feedback en de mogelijkheid om je aanpak te verbeteren.
Deze training is perfect voor studenten die hun kennis willen testen, gaten willen dichten, en met een goed gevoel het tentamen in willen gaan.
Voor wie is deze training geschikt?
- Voor studenten die hun tentamenvoorbereiding willen versterken door gericht te oefenen.
- Voor studenten die al een goede basis hebben, maar zeker willen zijn dat ze de juiste vaardigheden hebben om een hoog cijfer te halen.
Let op: de stof wordt in beginsel bekend verondersteld!
Docent: Floor Jansen
- Wordt door studenten gemiddeld beoordeeld met een 9.2;
- Behaalde zelf een 9.0+ voor dit vak;
- Heeft al 2+ jaar ervaring als docent.
Uhrzeiten noch nicht bekannt
Kurse und Klausurvorbereitungen von AthenaStudies an der Vrije Universiteit Amsterdam. Sieh dir die Gruppen an, die wir für das Fach Jaar 1 | Personen- en Familierecht | HER OPNAME | Oefentraining in Rechtsgeleerdheid anbieten. Unsere besten Tutoren geben dir die Unterstützung die du brauchst. In Kombination mit unseren qualitativ hochwertigen Lern-Materialien, bist du bestens vorbereitet für deine Klausur.